Firmamız mobilya sektöründe 1988 yılında faaliyetlerine seçkin mobilya olarak başlamıştır. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünleri önce müşteri memnuniyeti anlayışıyla müşterilerimizle buluşturmaktayız. Değişen ve gelişen teknolojilerin hayatımızda vazgeçilmez olması sebebiyle 2014 yılında başladığımız e-ticaret sektöründe kurumsallaşma adına mobilyaysa adıyla faaliyetlerimize devam etmeye başladık. Özenle seçtiğimiz koleksiyonlarımızla evinize güzellik ferahlık ve huzur getiriyoruz.

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikasıyla kurmuş olduğumuz mobilyaysa.com alışveriş sitesi ile türkiye’nin dört bir yanına ürünlerimizi ulaştırmaktayız. Havale – eft, kredi kartına taksit ve mail order gibi bir çok ödeme yöntemimizle birlikte belirli miktar ödemesini yaptığınız ürünlerinizi evinizde kontrol ederek güvenli bir şekilde teslim alabilir kalan miktarı kapıda ödeme kolaylığıyla ödeyebilirsiniz. Taksitli ödeme seçeneklerimiz sayesinde peşinatsız kredi kartsız elden taksitle ödeme seçeneğimizi kullanabilir ürünlerinizi depolarımızda bekletebilirsiniz. Bu sayede zaman içerisinde gelen fiyat artışlarından etkilenmezsiniz. Tüm ürünlerimiz 2 yıl süreyle mobilyaysa garantisi altındadır. İnegöl, kayseri ve daha birçok üretici firmanın olduğu şehirlerden  sizin için titizlikle temin ettiğimiz ürünleri showroomlarımızda sergiliyoruz.

Geniş ve özgün ürün yelpazesine sahip olan firmamız yatak odaları, yemek odaları, genç odaları, chester koltuk takımları, klasik ve modern oturma grupları, yatak baza başlık modelleri, tv üniteleri, köşe takımları, mutfak köşe takımları ve daha birçok alanda hizmet vermektedir. Tüm şehirlerimize ücretsiz servis, montaj ve satış sonrası hizmet güvencesiyle ürünlerimizi evinize ulaştırmaktayız. Firmamızın var olabilme koşulu olarak önce müşteri memnuniyeti anlayışını benimsiyor sizlere kaliteli, hızlı sorunsuz hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.