mobilyaysa.com'a Hoşgeldiniz! whatsapp0543 964 28 60
Teslimat Şekilleri
 Tüm siparişlerinizin nakliyesi(size teslimi) tamamen ücretsiz olarak kendi elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Siparişlerinizde teslimat süremiz ortalama  7 ile 30 iş günüdür. Kumaş ve ahşap ile renk değişikliği talepleriniz doğrultusunda teslimat süreleri değişmektedir. Ürün ve sevkiyat durumuna göre bu süre daha da kısa olabilmektedir.
Daire İçi ve Kurulumlu Teslimatlar
İnegöl merkezine yakın bölgelere ve birçok il merkezine, ve güzergah üzeri yüzlerce ilçe merkezine- teslimatlar daire içi ve kurulumlu şeklinde elemanlarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır (5.Kat'a kadar . Daha yüksek katlar için şartlar görüşmede belirlenir). Örnek: Bursa, İstanbul, Eskişehir, Ankara, Kütahya, Yalova, Bilecik, Balıkesir, Çanakkale, Tekirdağ, Kayseri, Elazığ, Batman, Van, Trabzon, Edirne, Ağrı, Hatay, Diyarbakır, Antalya vb.
Uzak iller ve merkezlere teslimatımız aksi konuşulmadıkça bina önü şeklindedir. Bina önüne kadar teslimat da ücretsiz olarak yapılmaktadır.
Siparişleriniz verdiğimiz adrese bina önüne kadar ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Dairenize taşıtma ve mobilya var ise kurulumunu sizin yerel imkânlar ile yapmanız şeklindedir.
Bina önü Teslimatlar
Uzak illerin bir çoğuna ücretsiz kurulum hizmeti yapmaktayız .Bu iller hakkında bizden telefon ile bilgi alabilirsiniz.Bu teslimat şeklinde siparişleriniz size yine bina önünde teslimatı yapılır. Siz ürünlerinizi daire içine taşıma işlemini yaptıktan sonra bölgenizdeki anlaşmalı olduğumuz montaj ekibini yönlendirip kurulum işlemlerinizi yine ücretsiz olarak yapmaktayız.
Bu tarz teslimatları sipariş verirken konuşulmuş olması gerekmektedir.
Uzak İllere ve Merkezlere Daire içi ve Kurulumlu Teslimatlar
Sipariş tutarınıza bağlı olmak kaydıyla bulunduğunuz merkezin uzaklığına bakmaksızın daire içi taşımalı ve kurulumlu ücretsiz hizmet de vermekteyiz. Bu tarz teslimatlar sipariş tutarınızın bu hizmeti karşılayacak miktarda olması gerekmektedir. Telefon ile görüşülerek kararlaştırılması gerekmektedir.
Not:5.kat'dan yüksek daireler için özel şartlar sipariş sırasında belirlenir.