Mobilyaysa.com olarak, ürünlerimizi tüm Türkiye'ye ücretsiz olarak gönderip, yine aynı gün içerisinde kurulum ekipleri tarafından ücretsiz olarak ürünlerimizin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Mobilyaysa.com farkı ile tüm ürünlerimiz sigortalı olarak Türkiye'nin tüm il merkezlerine ve ilçelerine ücretsiz teslim edilir.
Ürünlerimizin sevkiyatını Türkiye genelinde mobilya dağıtımı yapan profesyonel nakliye firmaları ile ücretsiz ve sigortalı olarak yapmaktayız. Müşteri temsilcilerimiz ürün teslimatından 1 gün önce sizi arayarak bilgi vermektedir.

Siparislerinizin durumu ile ilgili işlemleri Siparişlerim menüsünden takip edebilirsiniz.

Gönderim süreci, sipariş işlemleri ve bilgi için: Telefon
0850 840 88 00
WhatsApp
0543 964 28 60


 

   Türkiye'nin Tüm Bölgelerine Teslimat


Alışverişlerinizde Türkiye'nin bütün il merkezlerine ve ilçelerine ücretsiz nakliye hizmeti vermekteyiz. Teslimatlarımızı ortalama 7 ile 25 gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz lojistik firmalarına teslim ediyoruz. Ücretsiz kurulum hizmetine dahil olan siparişlerde, ürünleriniz nakliye ekibimiz tarafından dairenize kadar taşınarak montajı da ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Ürünlerimizi Türkiye geneline mobilya dağıtımı yapan, konusunda uzman nakliye firmaları ile teslim etmekteyiz. Ürünlerimizin tamamı sevkiyatta yaşanabilecek sorunlara karşı sigortalıdır. Nakliye ekiplerimiz ürünün size teslim edilmesinden 1 gün öncesinde sizi arayarak bilgi vermektedir. Doğu ve güneydoğu bölgelerimizde nadirende olsa araçların sevk sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. 
 

   Teslimat Koşulları


Ürünlerimizin teslimatı, ödemeyi gerçekleştiren kişiye yapılabildiği gibi siparişi veren kişinin belirteceği 3. şahıslara da yapılabilir.  Bu durumun bize bildirilmesi yeterlidir.
 

   Emanet Sistemi


Mobilyaysa.com 'da müşterilerimizin beğendikleri ürünleri ileri bir tarihte teslim alabilmeleri için emanet sistemi bulunmaktadır. Sipariş ettiğiniz ürünleri talep etmeniz dahilinde 2 yıl süre ile emanet depomuzda bekletiyoruz. Ürünlerinizi istediğiniz tarihte, 25 gün öncesinde tarafımıza bilgi vererek teslim alabilirsiniz.
 

   Kurulum Bilgisi

Tüm ürünlerin teslimatında fiyat sınırlaması olmaksızın tüm ürünlerimizin kurulumunu teslimatla birlikte aynı gün ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.
Ürünlerimizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz.